Malwina Kołodziej

Malwina Kołodziej
O mnie

Bio

Radca prawny, wpisana na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu. Absolwentka studiów prawniczych na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego oraz studiów podyplomowych na kierunku „Prawo Handlowe i Gospodarcze”. Uczestniczka licznych kursów z zakresu prawa nieruchomości oraz prawa budowlanego.

Doświadczenie

Swoją pracę zawodową rozpoczęła we wrocławskich kancelariach prawnych w 2014 roku, zdobywając tam doświadczenie z zakresu prawa spółek handlowych i prawa korporacyjnego, prawa gospodarczego oraz prawa umów handlowych. Doświadczenie w reprezentowaniu klientów w sporach sądowych nabyła dzięki licznym wystąpieniom przed Sądem.

Praca w INLEGIS

W INLEGIS Kancelarie prawne zajmuje się szeroko pojętym prawem nieruchomości i prawem budowlanym, doradzając zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom związanym z branżą budowlaną. Ponadto zajmuje się kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych, reprezentuje klientów przed Sądami oraz tworzy i opiniuje umowy handlowe.

Najnowsze artykuły na blogu

Formularz kontaktowy?

Jesteś zainteresowany ofertą?
Skontaktuj się z nami!

Inlegis Formularz #1
Skontaktuj się z nami

W sprawie szczegółów oferty zapraszamy do kontaktu.

Baza wiedzy

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bazą porad prawnych!