Paweł Goryl

Paweł Goryl
O mnie

Bio

Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Od wielu lat zaangażowany w pisanie wysokiej jakości tekstów. Twórca reportaży prasowych, publikacji z zakresu kultury i sztuki, jednocześnie specjalista od treści marketingowych oraz autor szeregu artykułów branżowych o tematyce prawnej.

Doświadczenie

Aktywność zawodową rozpoczął w 2007 r. jako reporter, dziennikarz interwencyjny oraz zajmujący się tematyką sądową. Długoletnia praca blisko ludzi i ich problemów pozwoliła mu uzyskać szeroki wgląd w zjawiska zachodzące na styku: prawa, władzy i społeczeństwa. Cenne doświadczenie wpłynęło na dalszy rozwój jego kariery zawodowej. Następnie przez wiele lat z sukcesami związany z marketingiem oraz branżą e-commerce dla profesjonalistów, gdzie wykorzystywał posiadane umiejętności, aby odpowiadać na realne potrzeby wymagających odbiorców.

Praca w INLEGIS

Pracując w INLEGIS, korzysta z szerokiego doświadczenia w tworzeniu fachowych, a zarazem atrakcyjnych i przystępnych treści. Specjalizuje się głównie w problematyce wywłaszczeń. W kręgu jego zainteresowań leży też tematyka z obszaru gospodarki nieruchomościami. Skupienie na czytelniku pozwala mu pisać pomocne artykuły oraz poradniki. 

Dążenie do samorealizacji, stałe pogłębianie doświadczenia i chęć dzielenia się zdobytymi informacjami mają bezpośrednie przełożenie na wysoką jakość jego pracy. Jest otwarty na poszerzanie wiedzy prawnej oraz trzyma rękę na pulsie, jeśli chodzi o nowinki legislacyjne.

Hobby 

Podróże, bieganie, kultura i sztuka.

Formularz kontaktowy?

Jesteś zainteresowany ofertą?
Skontaktuj się z nami!

Inlegis Formularz #1
Skontaktuj się z nami

W sprawie szczegółów oferty zapraszamy do kontaktu.

Baza wiedzy

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bazą porad prawnych!