Joanna Nogala

Joanna Nogala
O mnie

Bio

Absolwentka Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, kierunek – prawo, Szkoły Prawa Amerykańskiego, studiów podyplomowych w SWPS na kierunku „Akademia Mediatora”. W latach 2013 – 2015 odbywała aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu. Wpis na listę radców prawnych prowadzoną przez Radę Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu uzyskał w 2016 r.

Doświadczenie

Posiada kilkuletnie doświadczenie w zakresie kompleksowej obsługi podmiotów gospodarczych. W swojej praktyce zawodowej udzielała również bieżącej pomocy prawnej przedsiębiorcom, reprezentował klientów w sporach sądowych, w szczególności w sprawach z zakresu prawa pracy, spraw o zapłatę oraz spraw z zakresu rękojmi i gwarancji, wydawała liczne opinie prawne, uczestniczyła w sporządzaniu, opiniowaniu i negocjacjowaniu kontraktów handlowych.

Praca w INLEGIS

W INLEGIS Kancelarie prawne zajmuje się głównie prawem administracyjnym, reprezentując klientów przed organami administracyjnymi oraz sądami administracyjnymi w sprawach związanych z ustaleniem słusznego odszkodowania za wywłaszczenie nieruchomości oraz w sprawach związanych z przewlekłością postępowań. Ponadto, udziela porad prawnych z zakresu prawa pracy, reprezentuje klientów w sporach sądowych oraz opiniuje umowy handlowe.

Hobby

Bieganie (członek sekcji biegowej w Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu), nauka języka angielskiego prawniczego.

Formularz kontaktowy?

Jesteś zainteresowany ofertą?
Skontaktuj się z nami!

Inlegis Formularz #1
Skontaktuj się z nami

W sprawie szczegółów oferty zapraszamy do kontaktu.

Baza wiedzy

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bazą porad prawnych!