Magdalena Sadłowska

Magdalena Sadlowska
O mnie

Bio

Radca prawny, wpisana na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu. Absolwentka studiów prawniczych na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. 

Doświadczenie

Swoją pracę zawodową rozpoczęła we wrocławskich kancelariach prawnych w 2012 roku, zdobywając tam doświadczenie z zakresu prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Specjalizuje się w sprawach administracyjnych oraz prawie rodzinnym, z uwzględnieniem spraw o podział majątku. Doświadczenie w reprezentowaniu klientów w sporach sądowych oraz w stosowaniu procedury cywilnej nabyła dzięki licznym wystąpieniom przed Sądem.

Praca w INLEGIS

W INLEGIS Kancelarie prawne zajmuje się sprawami z zakresu prawa administracyjnego, w tym wywłaszczeń nieruchomości pod inwestycje drogowe. Ponadto prowadzi obsługę klienta indywidualnego oraz przedsiębiorców, rozwiązując problemy i zagadnienia związane z prawem korporacyjnym i bieżącą obsługą spółek prawa handlowego. Jest otwarta na nowe zagadnienia prawne i biznesowe oraz  z optymizmem przystępuje do rozwiązywania problemów i wyzwań, które pojawiają się na jej ścieżce zawodowej. Tworzy i opiniuje umowy oraz reprezentuje klientów w postępowaniu przed Sądem. 

Hobby 

Zwierzęta, gotowanie, książki

Formularz kontaktowy?

Jesteś zainteresowany ofertą?
Skontaktuj się z nami!

Inlegis Formularz #1
Skontaktuj się z nami

W sprawie szczegółów oferty zapraszamy do kontaktu.

Baza wiedzy

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bazą porad prawnych!