Łukasz Buszkiewicz

Radca Prawny

Bio

Absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, kierunek – prawo.  W latach 2015 – 2017 odbywał aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu, którą zakończył pozytywnym zdaniem egzaminu radcowskiego w 2018r., uprawniającym do wykonywania zawodu radcy prawnego. Jest profesjonalistą z kilkuletnią praktyką, a także autorem licznych artykułów branżowych.

Doświadczenie

Od 2013 roku zdobywał praktykę zawodową jako prawnik oraz aplikant radcowski w renomowanych kancelariach prawnych. Specjalizuje się w prawie cywilnym, prawie upadłościowym i restrukturyzacyjnym oraz prawie gospodarczym.

Jest osobą charyzmatyczną, łatwo nawiązującą kontakt z klientem i znajdującą wspólny język. Liczne wystąpienia przed sądem, wiedza oraz praca umożliwiły mu opanowanie sztuki krasomówstwa sądowego do perfekcji. Jako młoda i ambitna osoba, potrafi dostosować się do potrzeb rynku prawniczego, przez co stawia na rozwój i samodoskonalenie.

Praca w INLEGIS

W INLEGIS Kancelarie Prawne odpowiedzialny jest za kierowanie procesem windykacji oraz bieżącą obsługą podmiotów gospodarczych. Reprezentuje interesy przedsiębiorców – zarówno wierzycieli, jak też dłużników – poprzez kompleksową obsługę i zabezpieczenie ich interesów prawnych, przy wykorzystaniu wiedzy z zakresu prawa bankowego, wekslowego, upadłościowego, restrukturyzacyjnego oraz przepisów regulujących postępowanie zabezpieczające.

Hobby

Sporty wytrzymałościowe, kino, muzyka.

×