Katarzyna Janicka

radca prawny Katarzyna Janicka
O mnie

Bio

Absolwentka Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, kierunek – prawo. W latach 2010 – 2014 odbywała aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu, którą zakończyła pozytywnym zdaniem egzaminu radcowskiego w 2014 r., uprawniającym do wykonywania zawodu radcy prawnego. Ukończyła również Studia Podyplomowe na Uniwersytecie Wrocławskim na kierunku „Prawo karne gospodarcze”, a także na kierunku „Zarządzanie Projektem” w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Jest profesjonalistką z wieloletnią praktyką.

Doświadczenie

Od 2010 roku zdobywała praktykę zawodową jako prawnik oraz aplikant radcowski w kancelarii prawnej, a także jako prawnik in house, współpracując z licznymi spółkami prawa handlowego. Specjalizuje się w prawie gospodarczym, administracyjnym oraz prawie cywilnym, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień związanych z funkcjonowaniem organizacji pozarządowych.

Pełna zapału, energiczna oraz komunikatywna. Jako młoda i ambitna osoba, potrafi dostosować się do potrzeb rynku prawniczego, przez co stawia na rozwój i samodoskonalenie.

Praca w INLEGIS

W INLEGIS Kancelarie Prawne odpowiedzialna jest za bieżącą obsługą fundacji i stowarzyszeń – poprzez kompleksową obsługę i zabezpieczenie ich interesów prawnych, przy wykorzystaniu wiedzy z zakresu prawa cywilnego oraz przepisów szczególnych regulujących funkcjonowanie organizacji pozarządowych.

Hobby

Sporty walki, snowboard, podróże, literatura, muzyka.

Formularz kontaktowy?

Jesteś zainteresowany ofertą?
Skontaktuj się z nami!

Inlegis Formularz #1
Skontaktuj się z nami

W sprawie szczegółów oferty zapraszamy do kontaktu.

Baza wiedzy

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bazą porad prawnych!